Zubní péče

  • Akutní ošetření bolestivých stavů-vždy se budeme snažit vyřešit co nejrychleji Váš problém
  • Preventivní stomatologie- klademe důraz na prevenci, doporučujeme pravidelné preventivní prohlídky, správnou péči o chrup a dásně. Zabráníte tak vzniku zubního kazu a zánětu dásní.Nedílnou součástí vyšetření je i zhotovení rentgenových snímků snadnou technikou, kdy pacient je vyšetřen v pohodlí našeho křesla.Tato technika umožní zobrazení kazů v časných stádíích a vyvarujeme se tedy pozdním komplikací. Odhalí nevyhovující výplně v místech pro lidské oko nepřístupných.
  • Dentální hygiena- moderní stomatologie podporuje prevenci a dentální hygienu. Využijte ji tedy i vy a uvidíte, že úspěch se dostaví. Při postupech profesionálního čištění chrupu budou Vaše zuby zbaveny nánosů zubního kamene i pigmentací.Pomůžeme Vám vyřešit problémy dásní a předejít vzniku zubního kazu.Nedílnou součástí dentální hygieny je i motivace pacienta k správné technice čištění chrupu. Naučíme Vás správně používat dentální pomůcky a které jsou pro Vás vhodné.
  • Bělení zubů: naše ordinace se věnuje bělení zubů,při kterém využívá moderních postupů a přípravků pro bělení. Váš úsměv tak bude krásně zářit.
  • Záchovná stomatologie- ošetření zubních kazů a poúrazových stavů zubů. Při volbě výplňových materiálů klademe důraz na správnou indikaci pro daný případ. Používáme modení materiály a významným ukazatelem je i estetika. V naší ordinaci pracujeme s těmito výplňovými materiály- kompozitní estetické výplně v barvě zubu, skloionomerní cementy, kde oceňujeme účinky antikariézní- působí proti zubnímu kazu, dále pak používáme i amalgámové výplně.
  • Endodontické ošetření zubů- ošetření, kdy je opracován  infikovaný kořenový kanálek, desinfikován a následně zaplněn. Kvalita tohoto ošetření významně přispěje k životnosti celého zubu, neboť v případě nekvalitního ošetření je zub ohrožen znovuvzplanutím zanětu a často odsouzen k vytažení. Dalším rizikem neméně významným je i vyplavování bakterií do celého organismu z takto špatně ošetřených zubů, které se promítají do Vašeho zdravotního stavu.
  • Estetická stomatologie- Moderní stomatologie se snaží udělat Váš úsměv zářivě přirozeným. K tomu nám pomáhají jak estetické výplně, které dokáží napodobit zubní tkáně , estetické korunky, keramické fazety, onleje či inleje....
  • Protetické ošetření- Nabízíme jak fixní tak i snímatelnou protetiku. V případě, že destrukce zubních tkání je již velká zhotovujeme na tyto zuby korunky z estetických materiálu jako je např.celokeramika či metalokeramika a další. Na chrup s mezerami lze zhotovit fixní můstky, které nám danou mezeru překlenou a zabrání tak sklánění okolních zubů do mezery, nevhodnému přetěžování zubů. Tam, kde již nelze zhotovit fixní práce, zhotovíme snímatelné náhrady chrupu jak částečné snímatelné náhrady či celkové.
  • Dětská stomatologie- Prevence již od dětství, seznámení Vašeho dítěte se zubním lékařem a vybudováním vzájemného vztahu,nám umožní v budoucnu předejít komplikácím při ošetřování dětí.


Aktuality

.Nabízíme pro všechny pacienty DENTÁLNÍ HYGIENU.Objednávky na tel: 739 267 469

Ord.hodiny

Po:8-12 13-16

Út:8-12 13-16

St:8-12 13-16

Čt:8-12 13-16

Pa:8-14

Tel.:739 267 469